ASAMBLE KOMİSYONLARI

 
Ekonomi, Ticaret ve Finansal İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Petar KANEV Bulgaristan Cumhuriyeti
Başkan Yardımcıları
Üyeler
Sn. Eldar IBRAHIMOV
Sn. Elshad MIRBASHIROGLU
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Maria-Alexandra KEFALA
Sn. Olympia TELIGIORIDOU
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Andrei HANGAN
Sn. Calin-Gheorghe MATIES
Sn. George SISCU
Romanya
Sn. Nikolay KOLOMEYTSEV
Sn. Olga TIMOFEEVA
Sn. Aleksey KOBILEV
Sn. Alexey KONDRATENKO
Rusya Federasyonu
Sn. Milija MİLETİC
Sn. Katarina RAKİC
Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Kemal ZEYBEK
Sn. Ahmet ÖZYÜREK
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Yuliia KLYMENKO
Sn. İvan KYRYLENKO
Sn. Oleksandr MARIKOVSKYI
Ukrayna

 
Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Mikhail EMELİANOV Rusya Federasyonu
Başkan Yardımcıları
Üyeler
Sn. Paulin STERKAJ Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Babken TUNYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Zhalya AHMADOVA Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Ramadan ATALAY Bulgaristan Cumhuriyeti
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Christos GIANNOULIS
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. İgor DODON (yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Moldova Cumhuriyeti
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Lorant-Zoltan SAS
Romanya
Sn. İvan DEMCHENKO
Sn. Vladimir BEKETOV
Sn. Murat Krim HAPSIROKOV
Rusya Federasyonu
Sn. İgor BECİC Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Tülay KAYNARCA
Sn. Ahmet DEMİRCAN
Sn. Meral Danış BEŞTAŞ
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Akhtem CHYIHOZ
Sn. Oleksii MOVCHAN
Ukrayna

 
Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komiysonu
 
Başkan
Sn. Metin GÜNDOĞDU Türkiye Cumhuriyeti
Başkan Yardımcıları
Sn. Mykola SKORYK Ukrayna
Üyeler
Sn. Anush BEGLOIAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Musa GULİYEV
Sn. Ramin MAMADOV
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Makarios LAZARDIS
Sn. Charoula KEFALIDOU
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Patriciu-Andrei ACHIMAS-CADARIU
Sn. Florian-Claudiu NEAGA
Romanya
Sn. Aleksey KOBILEV
Sn. Aleksander KLYKANOV
Sn. Maksim SCHABLYKIN
Sn. Oleg SELEZNEV
Rusya Federasyonu
Sn. Nevena DJURIC
Sn. Zoltan PEK
Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Uğur BAYRAKTUTAN
Sn. Ayhan ALTINTAŞ
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Yevhen PYVOVAROV
Sn. Liubov SHPAK
Ukrayna
Paylaşım:

KEİPA Başkanı

Ekselansları Sn. Ludovic ORBAN
Ekselansları Sn. Ludovic ORBAN
(Romanya)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Anush BEGLOIAN
Sn. Anush BEGLOIAN
Sn. Anush BEGLOIAN
(Ermenistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. David SERGEENKO
Sn. David SERGEENKO
Sn. David SERGEENKO
(Gürcistan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
Sn. Symeon KEDİKOGLOU
(Yunanistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Lorant-Zoltan SAS
Sn. Lorant-Zoltan SAS
Sn. Lorant-Zoltan SAS
(Romanya)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
(Türkiye Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Anna PURTOVA
(Ukrayna)
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
(Bulgaristan Cumhuriyeti)
KEİPA Bulgaristan Delegasyonu Başkanı 

KEİPA Ekonomi, Ticaret, Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı

 

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Mikhail EMELİANOV
Sn. Mikhail EMELİANOV
Sn. Mikhail EMELİANOV
(Rusya Federasyonu)
KEİPA Rusya Delegasyonu Başkanı

KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Başkanı

    

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Metin GÜNDOĞDU
(Türkiye Cumhuriyeti)
KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Genel Sekreteri
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
(Azerbaycan Cumhuriyeti)
Biyografi
Web Sayfası
EN RU