ASAMBLE KOMİSYONLARI

 
Ekonomi, Ticaret ve Finansal İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Petar KANEV Bulgaristan Cumhuriyeti
Başkan Yardımcıları
Sn. Maria-Alexandra KEFALA Yunanistan Cumhuriyeti
Üyeler
Sn. Pranvera RESULAJ (yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Sergey BAGRATYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Eldar IBRAHIMOV
Sn. Elshad MIRBASHIROGLU
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Ramadan ATALAY Bulgaristan Cumhuriyeti
Sn. Olympia TELIGIORIDOU Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Victor SPINU Moldova Cumhuriyeti
Sn. Vjollca ADEMI ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
Sn. Andrei HANGAN
Sn. Calin-Gheorghe MATIES
Romanya
Sn. Alexander BABAKOV ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Nikolay KOLOMEYTSEV
Sn. Alexey KONDRATENKO
Sn. Murat Krim HAPSIROKOV
Rusya Federasyonu
Sn. Milija MİLETİC Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Kemal ZEYBEK
Sn. Ahmet ÖZYÜREK
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Yuliia KLYMENKO
Sn. İvan KYRYLENKO
Sn. Oleksandr MARIKOVSKYI
Ukrayna

 
Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu
 
Başkan
Sn. Alexey KONDRATENKO Rusya Federasyonu
Başkan Yardımcıları
Sn. Ramaz NIKOLAISHVILI Gürcistan
Üyeler
Sn. Helidon BUSHATI (yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Babken TUNYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Elshad MIRBASHIROGLU
Sn. Ramin MAMADOV
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Maria-Alexandra KEFALA
Sn. Christos GIANNOULIS
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Adrian LEBEDINSCHI
Sn. Mariana CUŞNIR
Moldova Cumhuriyeti
Sn. Elmi AZIRI ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
Sn. George SISCU Romanya
Sn. Olga TIMOFEEVA
Sn. Mikhail SHEREMET ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Grigory SHILKIN ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Rusya Federasyonu
Sn. Tülay KAYNARCA
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Deniz YAVUZYILMAZ (yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Oleksii MOVCHAN
Ukrayna

 
Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Roberta Alma ANASTASE Romanya
Başkan Yardımcıları
Sn. Tülay KAYNARCA Türkiye Cumhuriyeti
Üyeler
Sn. Petro KOÇI (yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Paulin STERKAJ
Arnavutluk Cumhuriyeti
Sn. Babken TUNYAN Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Zhalya AHMADOVA
Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. Petar KANEV Bulgaristan Cumhuriyeti
Sn. David SERGEENKO Gürcistan
Sn. Konstantinos VLASIS
Sn. Christos GIANNOULIS
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Adrian LEBEDINSCHI Moldova Cumhuriyeti
Sn. Lidija TASEVSKA ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
Sn. Lorant-Zoltan SAS Romanya
Sn. Alexey DIDENKO ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Konstantin ZATULIN ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Evgeny BESSONOV ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Nikolai SEMISOTOV ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Rusya Federasyonu
Sn. İgor BECİC Sırbistan Cumhuriyeti
Sn. Ahmet DEMİRCAN
Sn. Meral Danış BEŞTAŞ
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Akhtem CHYIHOZ
Sn. Oleksii MOVCHAN
Ukrayna

 
Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu
 
Başkan
Sn. Musa GULİYEV Azerbaycan Cumhuriyeti
Başkan Yardımcıları
Sn. Mykola SKORYK Ukrayna
Üyeler
Sn. Gevorg PAPOYAN (yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Gegham MANUKYAN
Ermenistan Cumhuriyeti
Sn. Ramin MAMADOV Azerbaycan Cumhuriyeti
Sn. David SERGEENKO Gürcistan
Sn. Makarios LAZARDIS
Sn. Charoula KEFALIDOU
Yunanistan Cumhuriyeti
Sn. Victor SPINU Moldova Cumhuriyeti
Sn. Blagica LASOVSKA ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir) Kuzey Makedonya Cumhuriyeti
Sn. Patriciu-Andrei ACHIMAS-CADARIU
Sn. Florian-Claudiu NEAGA
Romanya
Sn. Alexey DIDENKO ( yetkisi henüz tastik edilmemiştir)
Sn. Olga TIMOFEEVA
Sn. Nikolay KOLOMEYTSEV
Sn. Vladimir BEKETOV
Rusya Federasyonu
Sn. Metin GÜNDOĞDU
Sn. Kemal ZEYBEK
Sn. Ayhan ALTINTAŞ
Türkiye Cumhuriyeti
Sn. Yevhen PYVOVAROV
Sn. Liubov SHPAK
Ukrayna
Paylaşım:

KEİPA Başkanı

Ekselansları Sn. Vladimir ORLIC
Ekselansları Sn. Vladimir ORLIC
(Sırbistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
 Sn. Eldar GULİYEV
 Sn. Eldar GULİYEV
Sn. Eldar GULİYEV
(Azerbaycan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. David SERGEENKO
Sn. David SERGEENKO
Sn. David SERGEENKO
(Gürcistan)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Lorant-Zoltan SAS
Sn. Lorant-Zoltan SAS
Sn. Lorant-Zoltan SAS
(Romanya)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. İgor BECİC
Sn. İgor BECİC
Sn. İgor BECİC
(Sırbistan Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
Sn. Cemal ÖZTÜRK
(Türkiye Cumhuriyeti)
Biyografi
KEİPA Başkan Yardımcısı
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Anna PURTOVA
Sn. Anna PURTOVA
(Ukrayna)
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Musa GULİYEV
Sn. Musa GULİYEV
Sn. Musa GULİYEV
(Azerbaycan Cumhuriyeti)
KEİPA Kültür, Eğitim ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
Sn. Petar KANEV
(Bulgaristan Cumhuriyeti)
KEİPA Bulgaristan Delegasyonu Başkanı 
KEİPA Ekonomi, Ticaret ve Finansal İşleri Komisyonu Başkanı
KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Üyesi

 

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Roberta Alma ANASTASE
Sn. Roberta Alma ANASTASE
(Romanya)
KEİPA Hukuki ve Siyasi İşler Komisyonu Başkanı
 

Biyografi
KEİPA Komisyon Başkanı
Sn. Alexey KONDRATENKO
Sn. Alexey KONDRATENKO
Sn. Alexey KONDRATENKO
(Rusya Federasyonu)
KEİPA Teknoloji ve Çevre İşleri Komisyonu Başkanı
KEİPA Ekonomi, Ticaret ve Finansal İşler Komisyonu Üyesi

Biyografi
KEİPA Genel Sekreteri
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
Sn. Asaf HAJİYEV
(Azerbaycan Cumhuriyeti)
Biyografi
Web Sayfası
EN RU